_News

4 grudnia, podczas Festiwalu Alternativa, zagrają Hiwa K + The Chicago Boys: while we were singing, they were dreaming. Retro wieczór z muzyką na żywo, na scenie lata 70’ i utwory z Afganistanu, Iranu, Iraku, Bangladeszu, Libanu oraz z Polski. Koncertowi towarzyszą projekty wizualne związane z krytycznym spojrzeniem na politykę neoliberalizmu, min. wykład prof. Davida Harveya „A Brief History of Neo-liberalism”, przegląd rodzinnych archiwaliów oraz osobiste wspomnienia członków zespołu.


>>>
IS Wyspa, Buffet i Alternativa Festiwal zapraszają na koncert Indigo Tree oraz California Stories Uncovered. Start piątek, 3 grudnia od godziny 22, zaraz po Sekretach i Kłamstwach!


>>>
IS Wyspa i Modelarnia zapraszają na wernisaż prac Doroty Nieznalskiej pt. "Selekcje". Wystawa, jako całość, wchodzi w skład wydarzeń towarzyszących Alternativa Housewarming Part/Parapetówka w dniach 3-5 grudnia.


>>>
Impreza, zorganizowana w ramach Festivalu Alternativa, odbędzie się 4 grudnia 2010 w IS Wyspa, start godzina 19 Czekamy na zgłoszenia od osób, które chciałyby prezentować swoje pomysły podczas spotkania. Prosimy o przesyłanie propozycji na info@pechakuchagdansk.pl .Zapraszamy!
>>>