_NEWS

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38  »
Polecamy wideo dokumentację wystawy „Rzeczy Polityczne” Grzegorza Klamana.
>>>
Już tylko nieco ponad miesiąc, można składać aplikacje na wymianę artystyczną „Post - Industrial Revolution”. Wymiana organizowana przez gdański Instytut Sztuki Wyspa oraz The Lombard Method z Birmingham.
>>>
Teraz książki, wydawane pod szyldem IS Wyspa i Alternativa Editions, są do nabycia w księgarni internetowej http://www.ksiegarniagdansk.pl/ Księgarnia, oprócz tradycyjnej wysyłki drogą pocztową, oferuje możliwość odbioru osobistego zamawianych pozycji w lokalu Ex Libris Cafe, mieszczącym się na ul. Garbary 6, pomiędzy ulicami Długą a Ogarną, 2 minuty od Złotej Bramy.
>>>
Od 16 października (sobota) dojazd do siedziby Wyspy będzie możliwy jedynie bramą nr III. Zmianie ulegnie także organizacja ruchu na terenie Stoczni, na ulicach Narzędziowców i Głównej. W chwili bieżącej pierwszeństwo przejazdu mają jadący ulicą Główną. Od 16 października br. drogą z pierwszeństwem przejazdu będzie ulica Narzędziowców.

 
>>>
Z przyjemnością informujemy, że Gdańsk zakwalifikował się do finału Europejskiej Stolicy Kultury 2016! w przesłuchaniach kandydatów w Teatrze Wielkim w Warszawie, obok prezydenta Pawła Adamowicza i przedstawicieli gdańskiej ESK 2016, udział wzięła dyrektor IS Wyspa Aneta Szyłak oraz producentka festiwalu Alternativa Natalia Cyrzan.
>>>
Spóźniłeś się na ostatni kurs Subiektywnej Linii Autobusowej? Zapraszamy do obejrzenia reportażu Aliny Żemojdzin z trasy SLA oraz otwarcia Warsztatu Pracy Lecha Wałęsy!
>>>
Po raz kolejny, Instytut Sztuki Wyspa zaprasza do uczestnictwa w programie wolontariatu. Program jest skierowany do studentów i absolwentów kierunków artystycznych, filologii, politologii, historii sztuki, wydziału nauk społecznych oraz filozofii. Zapewniamy przeszkolenie, pracę nad międzynarodowymi projektami, miłą atmosferę i wyzwania! Po zakończeniu wolontariatu, wystawiamy listy rekomendacyjne. Zapraszamy!
>>>